Ota yhteyttä

Rohe Solutions Oy

Etsitkö luotettavaa ja kotimaista kumppania nesteytetyn kaasun toimituksiin ja kaasupohjaisiin energiaratkaisuihin? Ota yhteyttä asiantuntijoihimme ja keskustellaan lisää. Voit laittaa meille suoraan viestiä alta, soittamalla tai sähköpostilla.

Yhteyshenkilöt

Sanna Kokkonen

Sanna Kokkonen

Toimitusjohtaja
+358 40 765 2606
sanna.kokkonen@rohe.fi
Mikko Korpinen

Mikko Korpinen

Myyntipäällikkö
+358 40 184 8814
mikko.korpinen@rohe.fi
Joel Unha

Joel Unha

Myyntipäällikkö
+358 44 326 1105
joel.unha@rohe.fi
Jani Hautaluoma

Jani Hautaluoma

Teknologiapäällikkö,
logistiikka ja asiakasprojektit
+358 40 486 0307
jani.hautaluoma@rohe.fi
Artur Dianov

Artur Dianov

Kehitysjohtaja
+372 552 8573
artur.dianov@alexela.ee
Nea Sipola

Nea Sipola

Business Controller
+358 40 169 3788
nea.sipola@rohe.fi
Kai Munukka

Kai Munukka

Logistiikkakoordinaattori
+358 50 340 2699
kai.munukka@rohe.fi

Rohe Solutions Oy

Kankurinkatu 4-6, Rakennus B
05800 Hyvinkää

Verkkolaskutuksen tekniset tiedot

Y-tunnus: 2948219-7
Verkkolaskuosoite: 003729482197

Välittäjän tunnus:
DABAFIHH
003721291126

Ota yhteyttä